Nazilli Özel Aydınlık Okulları

Öğrencisi‘Milli Takıma’ Çağrıldı

Nazilli Özel Aydınlık Okulları 7.sınıf öğrencilerinden 13 yaşındaki Semih Pirim, Yıldız Erkek Basketbol Milli Takım Aday Kadrosu’na çağrıldı.

Beden Eğitimi öğretmenimiz Ramazan Kubus, öğrencimiz Semih Pirim’in 2015 yılında düzenlenecek olan Yıldız Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası’na hazırlanan Türkiye Basketbol Milli Takımı’nın 16 Kasım’da İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda yapılacak olan Milli Takım Kampı’na katılacağını söyledi.

• AYDIN’DAN TEK SPORCU

2015 yılında düzenlenecek olan Yıldız Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası’na hazırlanan Türkiye Basketbol Milli Takımı Nazilli Özel Aydınlık Okulları 7’inci sınıf öğrencisi olan Semih Pirim’i Milli Takım Aday Kadrosu’na davet etti. Semih Pirim’in Milli Takıma davet edilmesi Nazilli’de ve okulunda sevinçle karşılandı.

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından öğrencimiz Semih Pirim’in Basketbol Yıldız Milli Takım Aday Kadrosu’na çağrılmasından büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Beden Eğitimi öğretmeni Ramazan Kubus, ““Okulumuz her zaman sporun ve sporcunun yanında olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyorum. Dileğimiz takımda yer alması. Öğrencimizi çalıştıran okul basketbol antrenörümüz Öğünç Tokgöz’e bize bu süreçte desteklerini esirgemeyen okulumuza ve öğrencimizin ailesine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu